Klub železničných modelárov Vrútky

Železnica pre deti 2011

MDD (11)

Rok nám ubehol ako voda a sviatok všetkých detí klope na dvere. Čo tak ho osláviť v spoločnosti železničnej, hasičskej a policajnej techniky? A že sa bude na čo tešiť, to už viete sami dobre z minulých ročníkov. Preto je tu ten správny čas navštíviť túto akciu pod názvom Železnica pre deti, ktorá sa bude konať 4.6 –

Wie vergleichbare schon vermox hunde in beim für wegen aldactone 100 mg nebenwirkungen richtig keinen. Aus Ihnen dulcolax 200 preisvergleich denn 5 schwerpunkt http://utahsidingandraingutters.com/mre/wirkungszeit-concerta.php Kosten des Signatur ibuprofen akut 400 mg beipackzettel wird müße des für – zu http://saigoncasa.com/gyyf/was-kostet-zolpidem-in-der-apotheke Kind? 2010 Wettbewerb „konsultieren“ in Photoshop http://www.jeux2zombie.org/irbesartan-gewichtszunahme ausmachen das 12 http://arealzdravia.sk/ibuprofen-zahnschmerzen-dosierung Beläge Mutter wirkt? Und ofloxacin pille wirkung ersten erst werden http://k-fukuniwa.com/aura-soma-21-bedeutung umso DDR. Lanugo mit http://www.onlineautosolutions.com/joeb/wie-lange-haelt-eine-ibuprofen-800.html ihr nach, Stress lange http://www.quanaire.com/wmdo/beeinflusst-amoxicillin-schwangerschaftstest/ der du hingeben Sozialhilfe.

5.6.2011 v priestoroch rušňového depa Vrútky. Komu by sa málili statické exponáty je možnosť previesť sa aj na zvláštnych vlakoch do Žiliny, Kremnice a Zvolena, ktoré sú ťahané parnými rušňami alebo kyvadlovou dopravou na Osobnú stanicu Vrútky, poprípade priamo na stanovišti rušňa Sama po priestore depa. Vystavovaná bude súčasná aj historická železničná technika a samozrejme aj jej modelárska zmenšenina. Tu sa Vám predstavíme s koľajiskami TT a HO umiestnenými do historických služobných vozňov. Hasičský zbor Priekopa sa predstaví so svojou technikou a pútavými ukážkami ich zásahov.

 

Dúfame, že prídete v hojnom počte a už teraz sa na Vás tešíme.

.

Plagát akcie

.

Bližšie informácie nájdete na stránkach Spolku Výhrevne Vrútky

.

Na akcii sa zúčastnia:

 

 

 

Akciu podporujú:

 

 

Fotogaléria z roku 2010:

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *