Klub železničných modelárov Vrútky

Modely na zákazku

Od roku 2007 sa zaoberáme výrobou železničných modelov viacerých veľkostí, najviac však H0 (1:87). Zameriavame sa prevažne na modely parných lokomotív, ktoré jazdili na sieťach bývalých ČSD. Taktiež vyrábame lokomotívy, ktoré sa k ČSD dostali z iných štátov vplyvom vojnových udalostí. V prípade požiadavky zákazníka o lokomotívu iných železníc, nie je problém s jej vyhotovením.

Modely sú vyrábané z mosadzného leptaného plechu, poprípade z kvalitných polyuretanových odliatkov. Sú osádzané pojazdmi výrobcov Roco, Fleischmann, Brawa, prípadne vlastnej výroby. Každy model v základnej zostave má všetky detaily podľa skutočného vzoru. Ostatné doplnky sú osádzané za doplatok podľa cenníku. Modely sú striekané farbami RAL, ktoré zodpovedajú skutočným predlohám. Na modely sa vzťahuje doživotná záruka. Lokomotívy vieme vyrobiť podľa požiadaviek zákazníka, v ľubovoľnom prevedení detailov. V prípade záujmu je model možné dodať ako maketu – bez pohonu.

Kontakt: ivojandik@hotmail.com

Web: JA MODELY

Archív článkov

Papagáj 477.0 v mierke 1:87

  Jeden z najkrajších výtvorov posádky parných lokomotív u ČSD. Elegancia na koľajniciach s nevydanou farebnou kompozíciou. Taká robustná a pri tom taká…

Čítať viac

Galéria našich modelov

Jedna myšlienka na “Modely na zákazku

 1. Petr Lukavec

  Dobrý den,

  Chtel bych se zeptat na model 498.022. Vidím, že máte velmi zajímavý model a zajímalo by mne, za jakých podmínek je možné tento model u Vás objednat a za jak dlouho jej lze případně získat. Dále bych se chtěl zeptat, zda je model digitalizován a případně ozvučen.

  Děkuji za odpověď.

  Přeji hezký den.

  Petr Lukavec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *