Klub železničných modelárov Vrútky

Rekonštrukcia ,,Hurvínka´´ (21)

Lavica nad motorom


Prvý krát bude Hurvínek vystavený a to na podujatí Železnici pre deti Vrútky 2016. Na tejto akcii Vám predstavíme výsledok našej práce na motoráku, ktorý sme ,,skladali´´ po dobu šiestich rokov.

Interier

Montáž držiakov na batožinu


Žiaľ nemáme stále motor a určite potrvá nejaký čas dokedy sa budeme môcť odprezentovať naozaj pojazdným Hurvínkom, ale chceme Vám priniesť  možnosť vidieť Hurvínka ,,naživo´´ a nielen na fotografiách.

Interier

Síce neporiadok ale je ako tak hotovo.


V posledných týždňoch sa naozaj makalo, aby sme dokončili interiér. Namontovali sme veľké lavice, nahodili sa dvere. Kristián vyplietol držiaky batožín sieťovinou no a montáž bola hračka. Paľo dokončil montáž repasovaných zámkov a kľučiek. Jakub zase nalepil popisy a Ivan, náš projektový manager, nám pomáhal ako to len bolo možné a popri tom dokončil osvetlenie stanovíšť. Dokonalá súhra nám doniesla výsledok. Škoda že sezóna akcií a výstav nám klope na dvere a ja dúfam že pokrok, aj počas letných mesiacov, bude napredovať tak ako tomu bolo doteraz.

Interier

Hotové WCInterier

Hotové WC to sa bude s…   sedieť 😀S pozdravom Team KŽM Vrútky s Hurvínkom a vidíme sa na akcii Železnica pre deti Vrútky 4.7. – 5.7.2016.

Galéria článku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *