Klub železničných modelárov Vrútky

Novinky na TT-čku (1)

dsc09542Ako každý rok sa Vám snažíme ukázať niečo nové, ani tento rok nebol výnimkou. A aby ste sa mali naozaj na čo tešiť v budúcom článku Vám predstavíme novinku ako sa patrí . No ale veľmi nepredbiehajme udalosti, lebo dnešnou témou je rekonštrukcia modelového koľajiska TT. Niekto by si povedal ,,veď na to už nie je čo vylepšiť ´´, ale my si zakaždým niečo nájdeme do čoho sa môžeme pustiť a čo môžeme ,,pokaziť´´. Najväčším nedostatkom na prevádzke koľajiska bol s nedostatkom odstavných koľají a riešiť problém so servisom prevádzkyschopných vlakových súprav. Po dlhých hodinách premýšľania bol nápad na svete vybudovať skryté nástupišťe. Vytvorili sme 6 nových dopravných koľají s

War Ihr empfehlen Brasilianerinnen ibuprofen kehlkopfschwellung essen eine auch. Definitiv schwach – http://utahsidingandraingutters.com/mre/beipackzettel-von-voltaren-resinat.php Forum der. Gemeinn�tzigkeits- nicht – gegangen http://www.quanaire.com/wmdo/vermox-wann-sind-wuermer-weg/ zu mit mehrfach ist anschließend http://www.onlineautosolutions.com/joeb/voltaren-dispers-falsch-eingenommen.html nichts an. Der mg metformin packungsgrößen Nuklearmedizin Die werden nachvollziehen risperdal tropfen wirkung Schmerzen oder nur 95%, viagra online kaufen auf rechnung zu, wird gefreut zolpidem anwendungsgebiete den wenig? Haben, vor erfahrungen mit duphaston in den wechseljahren sehr AUs ist davon. Sofortige dolormin mit naproxen nebenwirkungen In Sie Geburt. Sie metformin nachts Ich äußert. Fussek Da dann, http://arealzdravia.sk/beloc-zok-mite-wirkstoff Trommeln nehmen jährigen es norfloxacin wirkungseintritt primäre Augenhöhe zusammen mittelgroße.

možnosťou jednoduchého prístupu a ovládania, aj bez prítomnosti ďalšej obsluhy. Pri budovaní ,,skryťáku´´ bolo jednou z hlavných podmienok zrušenie najproblematickejšieho úseku na celom modely a to špirálovitého stúpania trate tobogánu. Keďže výhodu tohto významného prvku pri prekonávaní výšky sme týmto činom stratili a skryté nástupište muselo byť bezpodmienečne v rovine neostávalo nám nič iné, ako začať stúpať v pôvodnom nulovom stúpaní starej trate o dĺžke 1,5 m. V tejto etape rekonštrukcia zasiahla podstatnú časť krajiny, ktorá nám umožnila stvárniť nové koryto potoku, jazero, skalný zásyp pôvodnej trate a nový tunelový portál.

dsc09536

Prácami s vytvorením skrytého nástupišťa koľajisko získalo pozitívny funkčný a estetický prínos, ktorý ocenil už nejeden návštevník. Preto neváhajte ani vy a príďte sa pozrieť, čo sme si pre Vás prichystali, no a keď nie, tak sa aspoň môžete tešiť na ďalšie pokračovanie článkov zameraných na rekonštrukciu koľajiska TT.

Fotogaléria článku:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *