Klub železničných modelárov Vrútky

Darujte nám 2% z daníMilí priatelia,

touto cestou sa na Vás obraciame s prosbou o darovanie 2%-3% dane na podporu našich aktivít. Poskytnutie 2 % pre Vás nebude znamenať žiaden výdavok navyše , keďže ide o časť dane, ktorú nám poskytne daňový úrad a „neprepadne“ tak v prospech štátneho rozpočtu.

dobrovoľníci, ktorí nám pomáhali min. 40 hodín v roku 2019 nám môžu venovať až 3% avšak je nutné požiadať o tlačivo, ktoré potvrdzuje odpracovaný čas a to na kontaktom e-maily: kzm@kzmvrutky.eu

Venovaním 2%-3% podporíte financovanie pri realizácii nostalgických vlakov pre širokú verejnosť s motorovým vozňom M131.1546 a opravu strechy na vagóne Da 6 – 5030.

V súčastnosti nám chýbajú finančné prostriedky na rozbehnutie záchranných prác, už získaného prototypového motorového vozňa M 264.001 z roku 1932. 

Ako darovať 2%-3% z dane z príjmov?

Identifikačné údaje o občianskom združení Klub železničných modelárov Vrútky je nutné uviesť vo Vašom daňovom priznaní , ak ste firma, alebo ak podávate priznanie priamo daňovému úradu, alebo ich je nutné dať Vášmu zamestnávateľovi, ak ste zamestnanec (potrebné tlačivá posielame v prílohe):

Názov:Klub železničných modelárov Vrútky
Forma:občianske združenie
Sídlo:Kernova 8/7, 036 01 Martin
IČO:42071623
 Pre viac info nás kontaktujte e-mailom.

Za všetky príspevky a zdieľania na sociálnych sieťach ĎAKUJEME

Prílohy:

Potvrdenie o zaplateni dane

Vyhlásenie o preukázaní 2%
Viac informácií o darovaní 2% z vašich daní získate na dvepercenta.sk

Ďakujeme   😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *